Trans - Limo | O firmie

       W 1988 roku powstała firma pod nazwą TRANSTOM – jest to spółka cywilna – rodzinna, którą tworzą Mieczysław Stanisław Tomczyk i jego żona Ewa Tomczyk.

Sytuacja na rynku turystycznym ciągle wymagała zakupu coraz lepszych środków transportu z coraz lepszym wyposażeniem , dostosowanych do wymogów Unii Europejskiej. Postanowiliśmy więc sprzedać autokary nie odpowiadające obecnie obowiązującym standardom i zakupić nowe, podnosząc tym jakość wykonywanych usług.

1998 r. – Neoplan N 316 SHD – autokar 49 ( +1+1 ) osobowy

1999 r. – Neoplan N 316 SHD – autokar 49 ( +1+1 ) osobowy

2000 r. – Scania Irizar – autokar 49

( +1+1 ) osobowy

2005 r. - Setra S315 GT-HD -  autokar 49 (+1+1) osobowy

Aktualnie firma posiada trzy pełnowymiarowe autokary turystyczne klasy LUX.

    Za dotychczasową działalność, odebraliśmy z rąk Wojewody i Prezydenta Miasta Krakowa brązowa odznakę ” ZASŁUŻONY DZIAŁACZ TURYSTYKI ” . Dobre imię firmy odbiło się również echem w kręgach rządowych. Nasze autokary  obsługiwały przyjazdy wielu Głów Państw w tym wizytę Pani Clinton na zaproszenie żony Prezydenta Pani Jolanty Kwaśniewskiej . Profesjonalizm naszych kierowców także nie pozostał niezauważony, o czym świadczy serdeczny list jaki jeden z naszych pracowników otrzymał od członka delegacji z Białego Domu w Waszyngtonie oraz inne liczne pochwały za strony Klientów.

     Nie jest nam również obca działalność społeczna, nasze serca są otwarte dla potrzebujących. Za naszą działalność na rzecz dzieci otrzymaliśmy od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci odznakę ” PRZYJACIEL DZIECKA ”.

   Przez cały dotychczasowy okres działalności współpracujemy z liczną grupą biur podróży i innymi firmami zajmującymi się organizacją imprez wypoczynkowych, konferencyjnych itd..

W ostatnim okresie ściślej współpracujemy z następującymi firmami:

·         Polish Travel Quo Vadis Ltd. z siedzibą  w    

          Warszawie

·         Orbis Travel z siedzibą w Krakowie

·         Biuro Podróży TRIADA z siedzibą w Warszawie

·         Kompas Poland z siedzibą w Warszawie

·         Biuro Podróży „Europalm” z siedzibą w Krakowie

·         Biuro Podróży „Tęcza” z siedzibą w Bielsko-Białej

·         Biuro Podróży „Invitatio” z siedzibą w Warszawie

·         Biuro Podróży „Intercrac” z siedzibą w Krakowie

·         Biuro Podróży „Top-Ski” z siedziba we Wrocławiu

·         DANUBE TOURS – AUSTRIA

·         EUROSCOPE – AUSTRIA

·         SEOUL TRAVEL – CZECHY

   

     Firma nasza obsługuje wszelkiego rodzaju kongresy i konferencje. Bierzemy udział w organizacji „zielonych szkół” oraz wycieczek dla dzieci i młodzieży. Pomagamy zapewnić transport na coroczne obozy szkoleniowe oraz zjazdy studentów wyższych uczelni a także na imprezy okolicznościowe jak: bankiety, wesela, jubileusze. Obsługujemy również grupy z Korei poprzez współpracę z biurami podróży z Austrii i Czech. 

   Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami w Krakowie (jak również poza jego granicami), mamy zawsze możliwość zapewnienia Klientowi autokarów w dowolnej ilości i o zróżnicowanym standardzie. Należy również wspomnieć, iż do sukcesu naszej firmy przyczynia się personel, który jest z nami od wielu lat. Doświadczeni i wysoko wykwalifikowani kierowcy, gwarantują zawsze miłą i rzetelną obsługę naszych klientów. Natomiast wysoka klasa naszych autokarów zapewnia komfort, wygodę i bezpieczeństwo w podróży.

  Cenę za nasze usługi transportowe ustalamy każdorazowo, indywidualnie z klientem.

Od 2006 roku nasza firma wzbogaciła swoją ofertę o wysokiej klasy limuzyny Lincoln. Oferta ta jest skierowana do najbardziej wymagających klientów.

 

Świadczymy i realizujemy zlecenia dla:

  • - ekskluzywnych biur podróży

  • - biznesmenów

  • - estrady

  • - banków

  • - hoteli

  • - telewizji

  • - osób prywatnych na różnego rodzaju imprezy

Nasza firma zwraca uwagę na solidność świadczonych usług. Wszystkie nasze poczynania mają na celu osiągniecie pełnej satysfakcji naszych klientów.

 

 

 

Copyright by Trans-Limo - wynajem limuzyn Kraków

Design by www.ckf.pl