Niegrzeczne święta

Dobry pomysł na prezent

Książka to bardzo dobry pomysł na prezent. Jeżeli ktoś chciałby znaleźć coś dobrego, co na pewno sprawi komuś radość, to koniecznie powinien sprawdzić, jakie aktualnie książki można zakupić na rynku. A jest ich naprawdę bardzo dużo. Autorzy zasypują nas ciekawymi propozycjami, dzięki czemu zawsze znajdziemy coś odpowiedniego. Może zamiast kwiatów, warto postawić na książkę? Kwiaty zwiędną, a książka zostanie i zawsze będzie można do niej wrócić w wybranej chwili. Dobrym pomysłem może być książka pt.”Niegrzeczne święta” (https://www.taniaksiazka.pl/niegrzeczne-swieta-agnieszka-lingas-loniewska-p-1430232.html).

Praca zbiorowa

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia sprawiają, że na rynku pojawia się wiele propozycji czytelniczych związanych z tym właśnie okresem. Boże Narodzenie to okres wyjątkowej radości, a w 2020 roku ta radość potrzebna jest nam w sposób podwójny, jak nie trzykrotny. W tym celu można więc sięgnąć do książki pt.”Niegrzeczne święta“, które są pracą zbiorową. W środku znaleźć można opowiadania pochodzące od doskonale znanych nam autorów, jeżeli ktoś kocha polski rynek czytelniczy. Cała książka ma ponad 432 strony. Aż tyle radości, która sprawi,  że oczekiwanie na pierwszą Gwiazdkę stanie się jeszcze przyjemniejsze. W zimowy wieczór, kiedy za oknem będzie leżała już duża warstwa śniegu, będzie można chwycić za tą książkę, aby sprawić sobie ogromną przyjemność. Zaletą tej książki jest fakt, że w jednej książce znaleźć można tyle ciekawych opowiadań i tylu nader interesujących bohaterów.

W klimacie świątecznym

Do stworzenia tej wspaniałej pracy zbiorowej swoją rękę przyłożyły takie osobistości, jak Agnieszka Lingas – Łoniewska, Justyna Chrobak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Beata Majewska, Meg Adams, Anna Langner, Emilia Szelest, Kinga Litkowiec i Ewelina Dobosz. Wśród tak pięknych i uzdolnionych pań nie brakuje jedynego, męskiego rodzynka. Jest nim Robert Ziębiński. Jest to prawdziwa uczta dla wszystkich osób, które kochają czytać i w tym wielkim zabieganiu świątecznym nie zapominają o tym, że czasem trzeba usiąść chociaż na chwilę, aby odpocząć. Tak, przygotowywanie różnego rodzaju potraw na wigilijny stół, pakowanie prezentów, strojenie choinki, sprzątanie domu sprawia nam wielką radość, ale jest także bardzo męczące. Pomyślmy w tym czasie trochę o sobie, abyśmy nie zapomnieli po co to wszystko. Zabawne opowiadania znajdujące się w książce “Niegrzeczne święta” na pewno doskonale pomogą się wszystkim zrelaksować i odpocząć. Dzięki temu przygotowanie do świąt będzie możliwe z jeszcze większą radością i werwą.

Boże Narodzenie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com