Niegrzeczne święta

Przygotowania do Bożego Narodzenia

Przygotowania do Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to najbardziej radosny czas w roku. Tak, w ciągu całego roku kalendarzowego można spotkać wiele innych wydarzeń, które przyprawiają nas o ogromne emocje i szybsze bicie serca. Tylko, że w Gwiazdce i choince jest coś takiego, iż człowiek jakoś tak inaczej do wszystkiego się przygotowuje. Serce napełnia się radością, a po długich jesiennych szarugach nagle odzyskujemy radość do życia. W tym całym pędzie nie można zapominać o sobie. Czasem warto usiąść i chwycić dobrą książkę do czytania. Dobrym pomysłem będą opowiadania zawarte w książce pt.”Niegrzeczne święta“.

Radosne opowiadaniTrzeba przyznać, że są to bardzo nietypowe i jak sam tytuł wskazuje – niegrzeczne – opowiadania, dzięki czemu zimowe wieczory na pewno staną się weselsze i przyjemniejsze. Kto wie, może w czyimś serduszku wzbudzą się emocje, które już dawno gdzieś zostały ukryte. Tak, jest to wspaniała propozycja dla wszystkich osób, które kochają czytać. Dostępna będzie wersja tradycyjna dla osób, które kochają trzymać książki w dłoniach, jak również wersje na czytniki i do słuchania. Niezależnie od tego, jaką formę się wybierze, można liczyć na dawkę ogromnych emocji, które sprawią, że oczekiwanie na Boże Narodzenie będzie radosne i okraszone wieloma uśmiechami. Do powstania tej książki przyczynili się najlepsi, polscy twórcy. Na samym początku można wymienić Roberta Ziębińskiego, ponieważ on jest jedynym, męskim rodzynkiem. Reszta to wspaniałe autorki, które na swoim koncie mają już wiele książek. Wśród nich znajduje się Kinga Litkowiec, Agnieszka Lingas – Łoniewska, Ewelina Dobosz, Justyna Chrobak, Katarzyna Berenika Miszczuk, Beata Majewska, Meg Adams, Anna Langner i Emilia Szelest.

Przyjemność dla duszy

Niegrzeczne święta” to wyjątkowa książka z wielu względów. Po pierwsze – ukazuje się w 2020 roku po raz pierwszy na rynku. W roku, który przyniósł wielu osobom sporo zmian – czasem na lepsze, czasem na gorsze. Po drugie – nie są to typowe opowiadania. Są one bardzo niegrzeczne i można się po nich spodziewać niespodziewanego. Tak, przy tej książce nikt się nie będzie nudził. Jeżeli ktoś był niegrzeczny przez cały rok, to może być pewnym tego, że oto w jego ręce trafi taka niegrzeczna książka. Czas na to, aby coś zmienić w swoim życiu. Zamiast klasycznych świąt, będzie coś zupełnie innego. Coś bardziej niespodziewanego. Trzeba przyznać, że ta książka niesie ze sobą wiele emocji i może stać się lekiem na zło. Czas na to, aby się w końcu uśmiechnąć.

Boże Narodzenie autorstwa Racool_studio - pl.freepik.com